Yasal Uyarı


Bu siteyi kullanmaya başladığınız an YASAL UYARI bölümümüzdeki maddeleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
  Saglikuzmanlari.com tarafından yayınlanan makaleler ve sorulan sorulara verilen cevaplar tamamen bilgilendirme amaçlı olup, asla doktor muayenesi veya uzman tavsiyesi yerini tutmamaktadır.
Şu unutulmamalıdır ki verilen bilgiler çağın gereklerine uygun olarak değişkenlik gösterebilir.

Doğal olarak web sitemizdeki bilgiler de zamanla değişkenlik gösterebilir. Saglikuzmanlari.com web sitesindeki makalelerde verilen bilgiler ve sorulara verilen yanıtlar bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemelidir.
Saglikuzmanlari.com içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını garanti etmez.
Sitemize herkes soru sorabilsin diye soru sormak ücretsizdir. Sorulara verilecek cevaplar ise gelen soruların yoğunluğu ve uzmanlarımızın iş yüküne göre 1 ile 3 gün arasında değişiklik gösterebilir

Saglikuzmanlari.com editörlerince uygun bulunmayan bazı sorular cevaplanmayabilir. Sitemize gönderilen her soru talebinin cevaplandırılacağına dair Saglikuzmanlari.com tarafından bir taahhüt verilmemiştir. 
Saglikuzmanlari.com ‘un üzerinde yer alan tüm bilgilerin makalelerin kopyalanması veya ticari bir amaç için kullanılması yasaktır.Bu işlemleri yapanlar hakkında gerekli yasal ve hukuksal işlemler, Saglikuzmanlari.com  tarafından derhal yapılacaktır. Siteye gönderilen veya sitemiz kanalıyla üye ve ziyaretçilere ulaştırılan yorum ve sorular ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran www.saglikuzmanlari.com ‘a aittir.

Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden www.Saglikuzmanlari.com sorumlu tutulamaz. www.saglikuzmanlari.com web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınarak ve kaynak gösterilerek yapılabilir. Siteyi kullanmanız bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.